Известување за неработен ден - 19.01.2019 година

 
 
 

Почитувани клиенти,

     

Ве известуваме дека по повод претстојниот празник, Богојавление (Водици), експозитурите на НЛБ Банка нема да работат на 19- ти јануари 2019 година (сабота).

  

На припадниците од Православна вeроисповед им го честитаме празникот.

       

Со почит,

НЛБ Банка АД Скопје